انشا با موضوع باران

انشا با موضوع باران

انشا با موضوع باران

انشا با موضوع باران:

انشا با موضوع باران با رعایت مراحل نوشتن- انشا با موضوع باران پاییزی- انشا با موضوع باران به صورت عینی- انشا با موضوع باران با مقدمه و نتیجه- انشا با موضوع باران برای پایه دهم- انشا با موضوع باران با بارش فکری- انشا با موضوع باران عاشقانه- انشا با موضوع باران به روش جانشین سازی- انشاء با موضوع باران- مقاله با موضوع باران اسیدی-

مطالب مرتبط:

موضوع: باران

..دانه های تسبیح از دست ابر ها رها می شوند و هرکدام در جای جای این جهان پهناور فرو می افتند.یکی بر سر دشت،یکی بر روی رود،دیگری بر صورت سرخ گلی و آن یکی بر سقف خانه ی گلی.
چه صدای زیبا و دلنشینی دارد !
صدای باران چونان لالایی های مادر آرام و گوش نواز است.
چه زیباست صدای آهنگین باران که گاهی با خشونت خاصی بر زمین ضرب میگیرد و گاهی به آرامی فرود می آید.

از پشت پنجره بیرون را می نگریستم. ابرهای سیاه باران زا هجوم اورده و جلوی آفتاب را گرفته بودند.پنجره را باز کردم تا صدای باران را هرچه بهتر و زیباتر بشنوم .
قطرات باران با خشونت دل انگیزی از پنجره گذر میکرد و بر صورتم میخورد. با خنده دستی به صورت نمناکم می کشم و با ذوقی بچه گانه به همراه چتر گل گلی ام به سمت حیاط خانه می روم.

با شنیدن صدای باران که هر قطره اش بر گوشه ای از بام خانه می خورد به وجد آمده بودم.دستم را رو به آسمانی که جامه خاکستری بر تن کرده و می گرید دراز می کنم و به ازای هر قطره بارانی که بر روی دستانم فرو می چکد لبخندی از سر شوق بر رو لبانم پدیدار میشود و خدا را شکر میگویم.
چه لحظه ی زیبایی بود!
هیچ وقت این لحظه زیبا و شیرین را از یاد نمی برم و نخواهم برد و با نام بهترین خاطره در ذهنم ذخیره میکنم .
خدایا شکرت به خاطر نعمت های بی پایانت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.