۸۰٪ کافی نت های خراسان رضوی ساماندهی شده اند

۸۰٪ کافی نت های خراسان رضوی ساماندهی شده اند

رئیس پلیس فتای خراسان رضوی این چنین بیان می کند که: تقریباً ۸۰٪ کافی نت های سطح استان ساماندهی شده اند و دیگر کافی نت ها هم ساماندهی خواهند شد.

کافی نت
کافی نت

سرهنگ محسن عرفانی، عصر یکشنبه در نشست با اصحاب رسانه که در محل پلیس فتای استان اجرا شد، گفتند که: تا به الان ۱۵۱ سایت و وبلاگ تبلیغاتی که در زمینه ی مواد آتش زا و منفجره غیر مجاز  کار می کردند، شناسایی و از ادامه کار آنها جلوگیری کرده اند.

رئیس پلیس فتای مشهد با بیان اینکه تبلیغ و فروش مواد محترقه غیر مجاز در محیط مجازی غیر قانونی و ممنوع می باشد، گفت که: در این زمینه با متخلفین برخورد قانونی می شود و تا به الان ۱۹ نفر دستگیر شده اند.

مطالب مرتبط:

سرهنگ عرفانی این چنین بیان کرده اند که تا به  ۱۰ هزار مواد منفجره در آستانه چهارشنبه آخر سال کشف شده است، گفت: در فضای مجازی ۱۵۱ سایت و وبلاگ مورد شناسایی قرار گرفته اند که در تبلیغات مواد آتش زا و منفجره غیر مجاز را بر عهده داشتند.

اودر ادامه گفت: مواد کشف شده به تازگی نسبت به گذشته خیلی قوی تری هستند و دارای آلودگی بسیاری زیادتری نسبت به گذشته بوده است.

رئیس پلیس فتای مشهد با تأکید بر توجه شهروندان نسبت به حفظ رمز عابر بانک، گفته است: دختری ۱۹ ساله با داشتن رمز عابر بانک خاله اش، شروع به دزدی از عابر بانک کرده و طی پشت سرگذاشتن چندین مرحله مراجعه به بانک از حساب او برداشت کرده است.

سرهنگ عرفانی این چنین بیان می کند: در حال حاضر این شخص با تحقیقات پلیس فتا دستگیر و تحویل مراجع قانونی شده است.

او با اشاره به اینکه بالغ بر ۸۰٪ کافی نت ها تا به الان ساماندهی شده اند، بیان کرد: با در نظر داشتن نزدیکی ایام تعطیلات از زائران تقاضا می شود در حفاظت از کارت های عابر بانک و پسورد آن دقت لازم را داشته باشند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.