نکاتی که قبل از خرید تیشرت باید بدانید

در این مقاله می خواهیم نکاتی را برای افرادی که قصد خرید تیشرت از سایت تاپ تیشرت دارند یاد آوری کنیم تا بتوانند بهترین و مناسب ترین تیشرت را انتخاب و خریداری کنند.

آداب پوشیدن تیشرت

در یک کلام برایتان می­گویم و تمام! پوشیدن هرگونه لباس – شامل زیرپوش، آستین حلقه­ای و یا هر چیز دیگری – زیر تیشرت  گناهی بزرگ و نابخشودنی محسوب می­شود و شما به هیچ وجه حق ندارید که این گونه به وجهه خودتان جلوی دیگران، آسیب بزنید. هر چقدر که پوشیدن لباسی زیر تیشرت مسئله­ای ناپسند است، پوشیدن یک تیشرت در زیر پیراهن مردانه، شخصیت شما را جذاب­تر خواهد کرد.

تیشرت­های خاکستری، قابلیت این را دارند که با هر پیراهنی ست شوند و قطعا در اولویت قرار می­گیرند. پوشیدن یک تیشرت با طرح گرافیکی در زیر یک پیراهن جین نیز یک ست دوست داشتنی محسوب می­شود. یادتان باشد تیشرتی برای شما برازنده است که آستین­هایش تا نیمه باز باشند و طولش به بالای ران­های شما برسد. دوباره تکرار می­کنم؛ تیشرت­ها، زمانی به عنوان عرق گیر و لباس زیر مورد استفاده قرار می­گرفتند؛ به همین دلیل پوشیدن یک لباس آستین حلقه­ای در زیر آن، هیچ توجیهی نخواهد داشت.

 

تیشرت­ کدام کشورها خوب است؟

اکثر افراد درباره این موضوع که تیشرتی که پوشیده­اند تولید کدام کشور است، حساس هستند و فکر می­کنند که اگر هزینه بالایی را برای خرید تیشرت پرداخت کرده­اند، حتما لازم است یک برند اروپایی بوده و تولید شده در یکی از کشورهای قاره سبز باشد. البته که قرار چیزهای با کیفیت فقط ساخت کشورهای اروپایی و آمریکایی باشد. ۴ کشور که در زمینه تولید کردن نخ و پنبه برترین کشورهای دنیا محسوب می­شوند به ترتیب چین، هند، آمریکا و پاکستان اند.

 

مطالب مرتبط:

چاپ طرح بر روی تیشرت

مارلون براندو برای اولین بار با پوشیدن تیشرتی ساده در فیلم «اتوبوسی به نام هوس»، علاقه پوشیدن تیشرت را در جامعه آمریکایی به وجود آورد. البته عمر تیشرت‌های طرح دار برمی­گردد به دهه ۶۰ و زمانی که همه دنیا زمان اعتراضات سیاسی درحرکتی حمایتی برای افکار چپ، تیشرت‌هایی می­پوشیدند که طرح چگوارا روی آنها بود.

اکنون تنها لازم است طرح مورد علاقه خود را در گوگل سرچ کنید، آن در یک فلش قرار داده و بروید سراغ یک نمایندگی اینترنتی و یا حتی یک مغازه چاپ عکس بر روی تیشرت که در محله خودتان است. هر یک از آن مغازه­ها، خود تیشرت­های اصطلاحاً خاصی دارند و هر طرحی را که مورد نظر شما باشد، روی آن چاپ خواهند کرد. از این طریق، هزینه تمام شده برای داشتن ­تیشرت مورد شما نیز پایین آمده و چیزی کمتر از پنجاه هزار تومان برای شما خرج در بر خواهد داشت.

 

­تیشرت ­های طرفداری برای عاشقان فوتبال و سینما

دسته بسیار زیادی از طرح­هایی که روی تیشرت­ها چاپ می­شوند، مختص عاشقان فیلم و سریال­ها و البته فوتبال است. از طرح معروف هایزنبرگ مربوط به سریال «برکینگ بد» تا طرح­های تیشرت شلدون – یکی از شخصیت­های سریال بیگ بنگ تئوری – که با پوشیدن چیزی حدود ۶۵ مدل مختلف از تیشرت­ها، در زمینه طرح برای فروشگاه­هایی که تیشرت­های طرح دار عرضه می­کنند، رکورد دار است.

 

داستان درباره فوتبالی­ها هم که خود دنیای دیگری است؛ از شعار طرفداران لیورپول گرفته «…your never walk alone» تا یوونتوس دوست داشتنی با شعار خود یعنی «legend 6». این را فراموش نکنید که هوادار هر یک از این طیف تیشرت­های هواداری که هستید، قطعاً فروشگاه­های آنلاین بسیاری هستند که بتوانند شما را به یک طرفدار دو آتشه بالفطره تبدیل کنند.

 

برای مشاهده اطلاعات بیشتر و همچنین خرید تیشرت مورد نظرتان می توانید به سامانه تاپ تیشرت www.toptshirt.ir مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.