نصب کرکره برقی در استان تهران توسط |kerkere-barghi.com|

نصب کرکره برقی در استان تهران توسط |kerkere-barghi.com|

در این مطلب از سایت همیار تو قصد داریم توضیحات مختصر و مفیدی درمورد نصب کرکره برقی در استان تهران توسط kerkere-barghi.com را برای  شما دوستان و کاربران گرامی ارائه دهیم. اگر شما نیز قصد خرید و نصب کرکره برقی دارید، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

نصب کرکره برقی در استان تهران
نصب کرکره برقی در استان تهران

طراحی و ساخت انواع گوناگون کرکره های برقی از سال های قبل آغاز شده و با پیشرفت فناوری به مرور زمان به امکانات ، هوشمندی و همچنین امنیت آن افزوده شد . از جمله مزیت های آن می توان علاوه بر بالا و پایین شدن کرکره هوشمند توسط ریموت به مزیت امنیتی بالای آن اشاره کرد . اگر قصد ساخت و یا تعمیر  کرکره برقی  و یا درب اتوماتیک کرکره ای در استان تهران را داشته باشید می توانید با کارشناسان سایت کرکره برقی در تماس باشید.

 

کرکره برقی آلومینیوم در استان تهران :

این نوع تیغه کرکره برقی در استان تهران از بیلت استاندرد آلومینیوم با تکنیک اکسترژوه تولید میشود و در اصطلاح تیغه کرکره آلومینیوم اکسترود نامیده می شود .این تیغه کرکره ها در مرحله بعد از رنگ الکترواستاتیک ضد خش پوشانده می شوند.

بعضی کارخانه ها در این مرحله اقدام به عرضه تیغه کرکره برقی های تولیدی خود می نمایند ولی بعضی دیگر کارخانه ها بر چسی های به تیغه کرکره ها می چسبانید. به این تیغه کرکره برقی های برجسب دار در استان تهران به اصطلاح تیغه لیبل دار گفته می شود. تفاوت اصلی این تیغه های کرکره برقی:

۱ – وزن تیغه و میزان آلومینیوم استفاده شده در هر متر مربع

مطالب مرتبط:

۲ -درصد استفاده از آلومینوم بازیافتی نسبت به بیلت استاندارد و فابریک آلومینیوم

۳ – برند کارخانه سازنده آن می باشد .

 

ویژگی های کرکره برقی در در استان تهران:

 

۱ -جنس الومینوم

۲ -دوجداره ۲ پل از نوع بی صدا بودن بدون نا خالصی

۳ -با مقاومت بالا رنگ الکترواستاتیک قالب ترک کوره ای مقاوم در برابر آفتاب و تغییرات آب و هوایی

۴ – وزن ۷/۵ کیلوگرم در هر متر مربع و به ارتفاع ۸ سانتی متر .

 

از توجه و همراهی شما با این مطلب سپاس گزاریم . امیدواریم که برای شما مفید واقع شده باشد . برای  مشاهده اطلاعات بیشتر در این زمینه به سامانه کرکره برقی www.kerkere-barghi.com مراجعه نمایید و از صفحه تماس با ما در این سایت با پشتیبانان تماس بگیرید و درخواست خود را مطح نمایید. کارشناسان و پشتیبانان سایت کرکره برقی به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخ به سوالات و ارائه خدمات به شما شهروندان تهرانی می باشند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.