انشا با موضوع نامه ای به رئیس صدا و سیما

انشا با موضوع نامه ای به رئیس صدا و سیما

انشا با موضوع نامه ای به رئیس صدا و سیما

مطالب مرتبط:

انشا با موضوع نامه ای به رئیس صدا و سیما:

موضوع: نامه ای رئیس صداوسیما

سلام علیکم
حالتان خوب است؟ البته معلوم است که خوب است، زیرا شما با تلاش های فراوان و برنامه های متنوع و جذابی که کاملا بدون عیب و نقص برای ما پخش میکنید هم مارا شاد میکنید و حالمان را خوب میکنید و هم خودتان از رضایت مردم خرسند میشوید.
امروز میخوام نیم نگاهی به برنامه های جذابتان بیندازم و کمال تشکر را به جا بیاورم.
۱برنامه اول: با تلاش های شباته روزی سریالی زیبا ساخته شد. در این سریال شاهد زندگی خانواده های مختلف کشور عزیزمان بودیم. مادری که از سرطان رنج میبرد، پدری که پیر و از کار افتاده شده و همچنین مبتلا به تومور مغزی میباشد و پسری که در جنگ فلج شده و کاری از دستش برنمیاید. میماند دختری تک و تنها که صاحب خانه با آنکه زن دارد عاشقش است و در ازای اجاره خانه عقب افتاده میخواهد وی را بعنوان همسر برگزیند و دختر تن به این ازدواج نمیدهد… بله، نام این سریال جذاب این است: شاید برای شما هم اتفاق بیفتد. افتادن این اتفاقات را برای عمه شما خواستارم.
برنامه دوم: مستندی که در باب بدی های شبکه مجازی (تلگرام) ساخته شد واقعا عالی بود. بعد از دیدن این برنامه بسیار آموزنده من خانواده از هم پاشیده ای را دیدم که آنها هم بعد از دیدن این برنامه جذاب گوشی های خود را در اورده و بعد از گرفتن عکسی خانوادگی با هشتگ نه_به_فضای_مجازی این تصویر را در اینستاگرام پست کردند.
برنامه سوم: نام این برنامه جذاب را نمیدانم، اما میدانم که اکنون پنجاه قلو حامله هستم :/ !! از شما خواهشمندم هزینه زندگی این کودکان را به من بدهید. صد گیگ اینترنتی که اینکار را با من کرده حضانت بچه ها را قبول نمیکند. خواهشا ما را یاری کنید. خواهشا دائما حسابم را زیرنویس کنید تا مردم خرج پنجاه قلویم را بدهند.
و در آخر از شما کمال تشکر را به جا می آورم به منظور اخراج مدیر کل و سانسورچیان شبکه کیش، و معاون کردن آن مدیر توانا در صدا وسیمای کل…
خواهشمند است مرا داخل گونی نیندازید. من گناه دارم!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.