انشا با موضوع به پایان آمد اين دفتر حکایت همچنان باقیست

انشا با موضوع به پایان آمد اين دفتر حکایت همچنان باقیست

انشا با موضوع به پایان آمد اين دفتر حکایت همچنان باقیست

انشا با موضوع به پایان آمد اين دفتر حکایت همچنان باقیست:

موضوع : به پایان آمد اين دفتر حکایت همچنان باقیست…

مطالب مرتبط:

گذر عمر شايد کلمه ای باشد که وقتی به گوشت میرسد به یک عمر طولانی فکر کنی که به سختی میگذرد اما در واقع اینگونه نیست. تا چشم روی هم بگذاری چند سال از عمر محدودت می گذرد.

مثلا همين امسال، بهار شد، عیدنوروز آمد، دید و بازدیدها و مسافرت ها شروع شد، شکوفه ها به طبیعت لبخند زدند و دامن طبیعت را جواهراتی مانند گلهای رنگارنگ و شکوفه های الماس گون زینت دادند، درگیر عيد و تعطيلات نوروز و سیزده بدر و…بودیم و ازهواي بهاری لذت می بردیم که یهو تابستان با شراره آتش بر سرمان نازل شد. سه ماه درون کوره آتش بودیم، به هرحال بانوی گرم فصل ها هم با تمام گرمایش مانند برق و باد گذشت.

درگیر تابستان و حس و حال خوب و بدش بودیم که پاییز هوهوکنان فرارسيد، رنگ برگهای درختان عوض کرد و برگهای طلایی شده را روی جاده های سرد شهر ريخت.

تا آمديم با پاییز و هنرنمایی اش سری گرم کنیم و چای گرمي بریزیم و بخوریم آسمان رنگ سرما به خود گرفت و زمستان گفت چایت سرد شده عوضش ميکنم، سریع هیزم ها را در شومينه گذاشتیم تا خودمان را گرم کنیم که باز هم گردش ایام و گذر عمر مجالمان نداد و زمستان بساطش را جمع کرد.چهارفصل گذشت و یکسال به سر آمد ولی بازهم بهار دیگری آغاز شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.