مهم ترین نکات خرید کتاب از بانک کتاب تلکتاب

مهم ترین نکات خرید کتاب از بانک کتاب تلکتاب

صفحه اصلی

نحوه پرداخت هزینه به چه صورت است؟

پرداخت الکترونیکی

شما می توانید از طریق پایانه پرداخت بانک سامان به صورت اینترنتی خرید خود را انجام دهید. هنگام ثبت سفارش، به اطلاعات کارت خود از جمله شماره ۱۶ رقمی روی کارت، شماره ۳ یا ۴ رقمی CVV، تاریخ انتقضا و رمز دوم نیاز دارید. در این روش، در صورت تایید پرداخت، سفارش به صورت خودکار فاکتور صادر کرده و با اولویت بیشتری در لیست آماده سازی قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که برای پرداخت آنلاین نیازی نیست کارت بانکی شما حتما از آن بانک سامان یا سایر پایانه پرداخت صادر شده باشد؛ پرداخت توسط همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است.

 

مدت لازم جهت دریافت کتاب خریداری شده چقدر است؟

بعد از تایید پرداخت شما، سفارش شما بلافاصله فاکتور می شود. سفارش ها بین یک الی سه روز کاری ارسال می شود. پس از ارسال با روش ارسال پستی انتخاب شده شما، در صورتی که پست سفارشی انتخاب کرده باشید بین ۳ تا ۵ روز کاری و در صورتی که پست پیشتاز انتخاب کرده باشید ۱ الی ۳ روز کاری زمان نیاز است تا سفارش شما به دست شما برسد.

شما می توانید بعد از ارسال سفارش، با کد رهگیری ارسال شده توسط ایمیل و یا با مراجعه به بخش کاربری، وضعیت بسته خود را در سایت رهگیری مرسولات پستی مشاهده کنید. همچنین در حالت پست سفارشی، به روز رسانی اطلاعات سفارش شما، ممکن است با کمی تاخیر انجام شود.

پس از تحویل صفارش شما به اداره پست، مسئولیت آن بر عهده اداره پست خواهد بود و تلکتاب نمی تواند هیچ اقدامی روی آن انجام دهد. در صورتی که بسته در زمان مقرر به دست شما نرسیده، می توانید با کد رهگیری به اداره پست مراجعه کنید و از وضعیت آن مطلع شوید. با توجه به قوانین اداره پست و بیمه بودن کلیه بسته ها، در صورت عدم تحویل بسته اداره پست موظف است خسارت وارده را به شما پرداخت کند.

 

خرید کتاب از بانک کتاب تلکتاب
خرید کتاب از بانک کتاب تلکتاب

 

رهگیری سفارش ارسال شده

ساده ترین راه رهگیری مرسولات پستی، مراجعه به سیستم رهگیری مرسولات پستی است. کد رهگیری خود را از طریق بخش کاربری یا ایمیل ارسال شده بدست بیاورید.

پرداخت اینترنتی هزینه کتاب ها

در صورتی که پرداخت انجام شد و هزینه از حسابم کسر شد، اما تایید پرداخت در سایت انجام نشد، چکار کنم؟

متاسفانه در برخی موارد دیده می شود که به خاطر اشکال در سیستم پایانه پرداخت یا ارتباط بین سرور بانک و تلکتاب و یا در حالت های دیگر، امکان کسر وجه و عدم تایید پرداخت شما در سایت تلکتاب وجود دارد. بانک این گونه تراکنش ها را به ضورت خودکار برگشت می زند و وجه کسر شده ظرف چند دقیقه الی چند روز به حساب بانکی شما متسرد می گردد.

پیگیری سفارشات تایید نشده

مطالب مرتبط:

در صورتی که پس از سه روز از زمان تراکنش، وجه به حساب بانکی شما متسرد نگردید، مسئله را با ذکر شماره سفارش، پایانه پرداخت انتخابی، تاریخ و ساعت تراکنش به همراه ۴ رقم آخر شماره کارتتان از طریق ایمیل یا تماس تلفنی در میان بگذارید. وضعیت تراکنش از طریق بانک پیگیری شده و در صورت صحت اطلاعات پرداخت شما تایید می گردد.

ایمیل تلکتاب: info {AT} Telketab.com

در صورتی که پرداخت تایید نشود، باید موضوع را از طریق شرکت مسئول پایانه پرداخت پیگیری کنید.

۱- بانک مرکزی – میز امداد شتاب (مغایرت شتابی) – تلفن ۲۹۹۱۱-۰۲۱

۲- تجارت الکترونیک سامان

 چطور در محل پرداخت وجه را انجام دهم؟

پرداخت در محل تنها مختص آدرس های واقع در مناطق مختلف تهران است. برای پرداخت درب منزل، باید سفارش را ثبت کرده و روش ارسال سفارش را پیک موتوری انتخاب کنید. در مرحله بعدی، باید با بخش سفارشات تلفنی کتاب تماس گرفته و موضوع را اطلاع دهید. مسئول این بخش اقدامات لازم را انجام داده و در صورت امکان، سفارش با هماهنگی شما به صورت پس کرایه ارسال خواهد شد.

 

راهنمایی تصویری خرید در تلکتاب

ما در فایل زیر تمامی مراحل خرید را به صورت تصویری توضیح داده ایم. برای دانلود روی آیکون زیر کلیک کنید.

دانلود فایل

 

چطور کتاب خریداری شده را مرجوع کنم؟

برای پس فرستادن کتاب خریداری شده، سه شرط وجود دارد.

۱- کتاب ضربه فیزیکی خورده باشد.

۲- کتاب خریداری شده به صورت اشتباه برای شما ارسال شده باشد.

۳- مشخصات کتاب ارسال شده با کتاب موجود در سایت متفاوت باشد.

در صورتی که خرید شما هر یک از این شرایط را دارا باشد، می توانید کتاب را پس بفرستید.

 

راهنمای خرید آنلاین کتاب از سایت تلکتاب و یا سایر سایت ها

یکی از مهم ترین مسائل در خرید آنلاین، توجه داشتن به نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه و اتصال صحیح به سایت شاپرک جهت خرید می باشد. قبل از هر خرید اینترنتی حتما این دو مورد را بررسی کنید. قبل از خرید کتاب، به قوانین سایت توجه فرمایید و سپس مراحل خرید را طی کنید. حتما از ارسال اطلاعات صحیح در مراحل خرید اطمینان حاصل فرمایید و در انتها با کد رهگیری وضعیت خرید خود را بررسی فرمایید.

از توجه و همراهی شما با این مطلب سپاسگزاریم . در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه خرید کتاب تلفنی دارید پیشنهاد می کنیم به بانک کتاب تلکتاب (www.telketab.com) مراجعه نمایید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.