انشا با موضوع گفته های دلتنگی و تنهایی

انشا با موضوع گفته های دلتنگی و تنهایی

انشا با موضوع گفته های دلتنگی و تنهایی

مطالب مرتبط:

انشا با موضوع گفته های دلتنگی و تنهایی:

موضوع : گفته های دلتنگی و تنهایی

دوریت دوری یک شاه ز یک مملکت است
غم دلتنگی شب های پراحساس سلام
همیشه خواستن توانستن نیست گاهی داغیست که بر دل میگذارند.
گاهی مانند فانوس تا نیمه شب ها باید بیدار بمانی.
گاهی تا نیمه شب ها باید به تماشای سکوت آسمان گوش فرا داد و با ستاره هایی که بر سینه ی آسمان نشسته اند چشم در چشم با غرور خیره شویم.
گاهی دیگر نیاز به صرف کردن فعل خواست نیست به جای خواست دیگر بود می نشیند،و اما همیشه یک سری چیزها،مهم ترین های زندگی را به ما می آموزند.
گاهی یک دوری خیلی از اتفاق های گنگ زندگیت را سرو سامان میدهد.
گاهی دوری به تو می فهماند که طرف مقابل چقد ارزش دوست داشتن را دارد.
گاه برای ماندن نیاز به یک امید است و نه یک امید واهی ما امید های واهی را پشت سر گذاشته ایم و لیاقت را در برابر هیچ و پوچ و فهمیده ایم، امید های واهی مانند برگشتن صدای انعکاس شده ی خودمان از دورن کوه است.امیدهای واهی مانند بودن در برهوت اند ،گاهی دلتنگی قدرتش صد برابر حس درون است ،گاهی دلتنگی را در غروب یک دریای عظیم می پنداریم…..
گاهی با دوری یک خواستن واقعی تداعی میشود ،گاه یک دوری میتواند زیباترین صحنه ها را به روی صحن بیاورد ،گاهی با یک دوری میتوان خود را سنجید که چقدر میتوانیم بایستیم ،گاهی یک دوری میتواند بزرگترین حادثه و بزرگترین اتفاق یک زندگی باشد.
گاهی یک رفتن همه چیز را ثابت میکند ،گاهی رفتن هایی را نمیتوان باور کرد ،اینگونه میشویم که هنوز ما را به جان تو قسم دهند و اینجاست که معلوم میشود تنها من و ما نیستیم که رفتن تو را بارو نمیکنیم،
گاهی روی دوتا پله آخری حیاط می نشینی و چنان محو ستاره ها میشوی،زیر لب چنین دلتنگی ات را به رخ ستاره های عشوه گر نشان می دهی ،و اینگونه لالایی شبانه آنها را به پایان می رسانی.
امشب آخرین شبی هست که مزاحم دلت شدم، خورشیدِ فردا مال تو.
مرا ببخش که عاشقت شدم .ولی یک روز به یک پسر بچه قبل از بزرگ شدن و عاشق شدنش اینو یاد میدهم :که همیشه اونی که میذاره میره یه زن نیست،یه زن هیچ وقت نمیتونه دمدمی مزاج باشه وقتی بنده اون دمه،یه زنِ عاشق، رفتناش زیر پوستش شعله میکشه اما نمیره ،یه زن متعهد با زخم های رفو ‌نشدش میجنگه اما چیزی نمیگه،یه زن لابه لای خاطراتش میمیره اما نفس میکشه،بهش میگم همیشه اونی که میذاره میره یه زن نیست اما تو هم نرو نذار یه زن دیگه اینجوری شاعره بشه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.