انشا با موضوع فضای مجازی

انشا با موضوع فضای مجازی

انشا با موضوع فضای مجازی

مطالب مرتبط:

انشا با موضوع فضای مجازی:

موضوع: فضای مجازی

و باز هم طبق معمول در گذر از سختی روزگار، گوشی موبایل ، همدم همیشگی تنهایی هر فرد ، جای خود را میان دو دست صاحبش احساس میکند؛ همان رفیقی که با زیر مجموعه هایش ، عجیب حالت را برای مدت کوتاهی خوب میکند.
دلت گرفته، غمگینی ، حوصله ات عجیب سر رفته است ،گوشی ات را به دست میگیری و برای خداحافظی از همه اینها ذهن خود را رهسپار همان فضای غیرواقعی اما دوست داشتنی می‌کنی . همان غیر واقعی که در آن همه چیز باب میل تو پیش می رود .
آن جا هر چه بخواهی مال توست؛ هر اسم و نامی. همه چیز را میبینی،اگر بخواهی انتخاب می‌کنی،و این دقیقا عکس همین دنیاست که باید قبول کنی بدون هیچ انتخابی! ویا میبینی و می‌خواهی که انتخاب کنی اما نمیتوانی ، نه که نتوانی اجازه انتخاب کردن به تو داده نمی‌شود . می‌خواهی وبدست می آوری بدون هیچ تلاشی،اما اینجا می‌خواهی و تلاش میکنی شاید که بدست بیاوری.
دفترچه ذهن باز شده در فضای مجازی حالت را عجیب خوب کرده است ، اما امان از لحظه بسته شدن و برگشتن به این دنیا، که خواسته شدنی ها دست نیافتنی و غم ها سهمگینانه ترند و ….
به امید آینده ای که پرنده ی نویسنده زندگیتان ، قلم در دست بر روی کاغذ سرنوشت ، زندگی واقعی همگی تان را دوست داشتنی بنویسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.