انشا با موضوع دلنوشته ای به مادرم

انشا با موضوع دلنوشته ای به مادرم

انشا با موضوع دلنوشته ای به مادرم

مطالب مرتبط:

انشا با موضوع دلنوشته ای به مادر:

موضوع:دلنوشته ای به مادرم

ای تویی که آرام و قرار دل اشفته ام هستی،ای تویی که مرهمی بر زخم های دیرینه ام هستی،ای تویی که از همان اغاز ورودم به این دنیا دستم را گرفتی و زندگی را به من اموختی تویی که نمیدانم با کدامین ویژگی ات ،باید تو را صدا بزنم ،مهربانی،صبر،دلسوزی ،شکیباییت ، با کدامین یک ؟
این را بدان تو اگر نباشی ،من نیستم،تو اگر نباشی دنیا بدترین مکان برای ماندن است ،آری تو، من تو را عاشقانه دوست دارم ، انقدر زیاد دوستت دارم که نمیدانم چگونه باید دوست داشتنت را توصیف کنم ، مادر تو کوهی از صبر ،دریایی از وفا ،چشمه ای خروشان از مهربانی ،اسمانی از دلسوزی هستی ،مادرم از تو ممنونم که لحظه ای حتی برای لحظه ای مهربانیت را از من دریغ نکردی……..
مادرم اگر بخواهم تو را توصیف کنم باید بگویم «مادر» (میم) تو نشانه ی مهربانی تو ، (الف) نشانه ی استقامت تو ، (دال) تو نشانه ی درد و (ر) تو نشانه ی رنج توست …..
ای زیبا تر از هر زیبایی در این دنیا، این را بدان تو اگر نباشی اکسیژن مرگ اور ترین گاز دنیا میشود نفس بی تو حرامم باد مادر ……
خدایا ممنونم از تو که از زیبایی هایت در وجود مادرم دمیدی ، خدایا از آفریدن مادرم فهمیدم تو بهترین افریدگار ، هنرمند ترین نقاش ، و برترین نویسنده ی داستان های عاشقانه ای مادر رنگ تو رنگ خدایی است ……
مادرم ، با نغمه های عاشقانه ی تو از همان اغاز فهمیدم که تو کیستی و برای من چه خواهی کرد ؟ و در اخر باید گفت حقا که این دنیا تا تو باشی بهشت است و بی تو جهنم …..
دوستت دارم مادر…..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.