انشا با موضوع دردودل یک موش ازمایشگاهی

انشا با موضوع دردودل یک موش ازمایشگاهی

انشا با موضوع دردودل یک موش ازمایشگاهی
انشا با موضوع دردودل یک موش ازمایشگاهی

انشا با موضوع دردودل یک موش ازمایشگاهی:

درد و دل موش ازمایشگاهی-دردودل موش ازمایشگاهی طنز-دردودل موش ازمایشگاهی درقالب طنز-دردودل یک موش ازمایشگاهی به صورت طنز-انشا در مورد درد دل یک موش ازمایشگاهی-انشای طنز با موضوع درد دل یک موش ازمایشگاهی مورد درد و دل یک موش ازمایشگاهی

مطالب مرتبط:

بنام خدا

مقدمه : تا به حال به دردودل یک موش ازمایشگاهی گوش کرده اید ؟ ممکن است خنده دار باشد اما جالب است بدانیم که موش ازمایشگاهی حرف های بسیاری با مادارد.

متن انشا : سلام من یک موش ازمایشگاهی هستم خیلی هم معروفم اما امان از این معروفیت من که کار دست من داده است یک نوعی فداکاری کرده ام در برابر خیلی چیز ها هیچ میدانستین که حتی وقتی برای شما دارو درست میکنن من بیچاره باید تاوان بدم؟ از استراحتم بزنم هزاران امپول دردناک و داروها به من تجویز می شوند که در ان داد من به اسمان ها میرود اما انگار نه انگار هیچ کس نمی فهمد این درد کشیدن من را ، روزگارم برای خیلی ها طنز است برای خودم جدی و غمگین چون خیلی اذیت می شوم در این فضا که همش باید ازمایش و امتحانات خود را روی من انجام بدهند.در آزمایشگاه، با این حال هنگام شنیدن خبر پیروزی در آزمایش و کشف دارو و ماده جدید، تمام خستگی های ما هم به یکباره از تنمان بیرون می شود. اما گاهی ناراحتی هایی هم داریم مانند از دست دادن دوستانمان یا زمانی که یکی از موش ها حالش خراب می شود. غذاهای ما کنترل شده است و هرکاری که انجام می دهیم، زیر نظر آزمایشگر های پرتوان و باهوش اینجا انجام می شود. هرچند گاهی مجبوریم در خوراک و خواب و کارهای شخصیمان، بسیاری از سختی ها را تحمل کنیم ، اینجور اتفاقات خوب و بد در آزمایشگاه عادی است. دیدن آمپول و دارو برایمان ترسناک نیست. ما موش های آزمایشگاهی بر خلاف موش های کوچه و خیابان، تمیز هستیم و دوست نداریم دور و برمان کثیف و نامرتب باشد. این حرف های مرا با دیدن من تایید خواهید کرد خیلی هم تسناک هم نیستیم که خیلی از مردم از ما می ترسند ما موش های ازمایشکاهی در مظلومیت واقع شده ایم ولی درعلم کمک بسیار زیادی به بشر کرده ایم، ولی تنهایی خیلی بد است چون هر سری که میخواهند ازمایشی را روی من انجام بدهند داخل یک شیشه میگذاررند و روزها تنها می مانم من هم دل دارم ولی انگار نه انگار.

نتیجه گیری :در آخر بگویم هیچ گاه در زندگی تان و از پست و جایگاهتان احساس ناامیدی نکنید چرا که هر موجودی در این عالم بی حکمت آفریده نشده است و تمام موجودات باید سعی کنند وجودشان سرشار از نفع و سود باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.