انشا با موضوع انسان با ماشین درس ششم نگارش دهم

انشا با موضوع انسان با ماشین

انشا با موضوع انسان با ماشین
انشا با موضوع انسان با ماشین

انشا با موضوع انسان با ماشین درس ششم نگارش دهم :

مطالب مرتبط:

انشای ماشین,انشا در مورد اتومبیل,مطلب در مورد ماشین,انشا درمورد انسان و ماشین,انشا عینی درباره انسان و ماشین,درباره انسان ماشین ها,تحقیق انسان ماشین

به نام خدا

متن انشا: بعضی از انسان ها مانند ماشین اند: بعضی از انسان ها مدل بالا اند و به یکدیگر فخر می فروشند. بعضی از انسان ها تندرواند و بعضی هم کندرو. بعضی از انسان ها ترمز می برند و به دست انداز می افتند. بعضی ها در وسط راه پنچر می شوند. بعضی از انسان ها برای کارهای سخت ساخته شده اند و بعضی ها چند کاره اند. بعضی ها احتیاط نمی کنند و به ته دره می روند. بعضی از انسان ها نیاز به شست و شو دارند تا نو و جذاب شوند. بعضی ها قدیمی اند، بعضی ها تازه. بعضی ها کرایه ای اند، بعضی ها فروشی و خریدنی اند و بعضی ها هم دربستی. بعضی از انسان ها از مدل می افتند. بعضی ها پوسیده می شوند و دیگر نمی توان به آنها اطمینان داشت. بعضی از انسان ها جوش می آورند و حالا حالا ها خنک نمی شوند. بعضی از انسان ها به روغن سوزی می افتند و نیاز به تعمیر دارند. بعضی ها به صافکاری نیاز دارند. بعضی از انسان ها فقط رنگ و ظاهر خوبی دارند. بعضی از انسان ها نایابند و سخت پیدا می شوند. بعضی وقت ها هم پیدا نمی شوند.

بعضی ماشین ها مانند انسان ها هستند: بعضی از ماشین ها نان نامشان را می خورند و بعضی نان پدرشان را. بعضی از ماشین ها خواب ندارند و بعضی ها فقط می خوابند. بعضی ماشین ها مریض می شوند.بعضی از ماشین ها یک دنده اند. بعضی ها ظرفیت ندارند. بعضی از ماشین ها صاف و ساده اند و می توان به آنها اطمینان کرد. بعضی ماشین ها کاری ندارند و بعضی ها بیست و چهار ساعته کار می کنند و بعضی از ماشین ها هم زود خسته می شوند نیاز به استراحت دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.