آشنایی با سيستم راه بند ضد تهاجم ( ROAD BLOCKER )

آشنایی با سيستم راه بند ضد تهاجم ( ROAD BLOCKER )

 

ذر این مطلب از سایت همیار تو قصد داریم شما کاربران گرامی را با سيستم راه بند ضد تهاجم  ( ROAD BLOCKER ) آشنا کنیم. در صورتی که برای مکان خاصی نیاز به راهبند با امنیت بسیار بالا هستید، این مطلب می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد. با ما همراه باشید.

آشنایی با سيستم راه بند ضد تهاجم
آشنایی با سيستم راه بند ضد تهاجم

 

راهبند ضد تروریست یا ضد تهاجم یکی از انواع راه بند های هیدرولیک است  که به سبب شرایط متفاوت و حجیم بودن آن قسمت بیشتری از آن در زیر سطح زمین دفن میگردد و بخش بازدارنده این راهبند در مواقع مورد نیاز از زیر زمین خارج شده و مانع ورود هر گونه  وسیله نقلیه به داخل محل مورد نظر می شود. این موضوع  این راه بند امنیتی را به راه بند انتحاری معروف نمو.ده است.

از آنجایی که این نوع راهبند ها از آلیاز های خاص و سیستم محرکه و تجهیزات فرمان متعدد و مختلف  تشکیل می شوند  قدرت اختیار و انتخاب را به استفاده کننده می دهد تا بتواند نیاز امنیتی مجموعه را به کمک این راه بند تامین کند.

 

راهبندهای ضد تهاجم محصولاتی کاملاً ایمن برای مراکز حساس!

راهبند ضد تهاجم یا ضد تروریست، سازه ای اتوماتیک است که با حرکت کردن در معابر خودرویی، باعث سد کردن مسیر برای هر نوع وسیله سنگین یا سبکی می شود. این نوع راهبند، از سیستم محرک هیدرولیک استفاده می کند و در مقابل ضربه، قدرت بالایی از خود نشان میدهد.

 

اجزای راهبند ضد تهاجم:

مطالب مرتبط:

در ادامه می خواهیم به بررسی اجزای تشکیل دهنده راهبند ضد تهاجمی (ضد تروریستی) بپردازیم.  معمولا راهبند های ضد تهاجمی از سه قسمت اصلی تکیل می شود که عبارتند از :

             بدنه راهبند ضد تهاجم: سازه ای از جنس فولاد همراه با تیرهای داخلی مقاوم به منظور افزایش مقاومت.

             سیستم محرکه راهبند ضد تهاجم: قسمت اصلی راهبند شامل پمپ و جک های هیدرولیک.

             مرکز کنترل راهبند ضد تهاجم: قسمت پردازنده فرایند کاری راهبند که بر عهده دارنده فشار سیلندهای هیدرولیک، کنترل تجهیزات کنترلی و امنیتی و همچنین کورس حرکت است.

عملکرد راهبند ضد تهاجم، دارای حالت بسیار باز دارنده ای است که فشار حاصل از برخورد را به طور مستقیم به وسیله نقلیه انتقال می دهد. به این معنی که راهبند ضد تهاجم، محصولی کاملاً امنیتی است و درصورتی که کنترل معابر دارای کنترل بالایی نیست، می شود راهبند زنجیری و یا راهبند بازویی جهت اتوماسیون معابر مورد استفاده قرار گیرد.

 

 ویژگی های راهبند ضد تهاجم

  • دارای اتوماسیونی کاملا بدون اشکال هستند
  • به وجود آوردن و افزایش امنیت در ورودی های مختلف
  • دارای عملکرد ساده و سریع در هنگام باز و بسته شدن هستند
  • دارا بودن قدرت بالا در متوقف کردن هر نوع وسیله نقلیه سنگین و یا سبک
  • دارای قابلیت تنظیم کردن سناریوهای تردد با توجه به نیاز کاربر در استفاده از راهبند هستند
  • دارای قابلیت متصل شدن به تجهیزات هشدار و تجهیزات امنیتی و یا اعلام نمودن حریق با عملکرد کاملا اتوماتیک هستند

از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر درمورد انواع راه بند و همچنین خرید راهبد مورد نظرتان می توانید به سایت راهبند تک www.rahbandtak.com مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.