معرفی آتلیه بارداری سروش

بارداری جز اصلی ترین اتفاقات زندگی انسان‌ها به شمار می رود، این دوران از زندگی به حدی هیجان دارد و شیرین است که فکر نمی ‌کنم تا به حال کسی خاطراتی از آن دوران نداشته باشد. در آینده ثبت این خاطرات نه فقط حس خوبی برای بچه ها ایجاد می کند، بلکه شما به طرف دوران خوش زندگیتان بر می‌ گرداند. در ادامه به معرفی آتلیه بارداری سروش خواهیم پرداخت

Sorooshphoto-pregnancy-2-300x300.jpg (300×300)

ولی آیا عکاسی به همین آسانی است؟ آیا شما بدون داشتن حرفه و تجربه لازم را در این زمینه دارد و می‌توانید تصاویری خیلی خاص از دوران بارداریتان داشته باشید، به طور حتم جواب نه است. اما ما در این مقاله سعی داریم بعضی نکته ها را برای یک عکاسی فوق ‌العاده از زمان بارداری به شما آموزش دهیم. پیشنهاد ما انتخاب آتلیه بارداری سروش (www.sorooshphoto.com) می باشد.

زمان مناسب را انتخاب کنید:

اولین کاری قدم برای عکاسی در زمان بارداری این است که صبر داشته باشید تا شکم‌تان اندکی حجم بیشتر پیدا کند و البته نه خیلی زیاد. یکی از عکاسان حرفه‌ای با اسم ماریا میلان توصیه می‌ کند که تصاویر را در حوالی هفته ۳۰ ام بگیرید. موقعی که شکم به شکل کامل بالا آمده اما تا به حال هنوز خیلی سنگین نیست البته بارداری ها و شکم باردار ها با هم فرق دارند.

یک پس زمینه مناسب برای عکاسی انتخاب کنید.

انتخاب پس زمینه مناسب برای گرفتن یک عکس خوب خیلی مهم است ، مانند یک عکاس حرفه ای پس زمینه شما باید آرام باشد و در مورد چیزی که پشت سرتان است دقت داشته باشید. از ایستادن در محیط ‌های شلوغ دوری کنید. یک مکان آرام پیدا کنید، این مکان آرام می تواند حیاط پشتی یا پارک ساختمان یا ساحل نزدیک به منزل‌تان و … باشد.

بسیار خوب است اگر تصویر زمینه با بک‌گراند فصلی که شما در آن فصل باردار هستید، هماهنگ شود این باعث جلب توجه زیادتری خواهد شد.

فلش دوربین عکاسی خود را ببندید

چنان چه که در خانه عکاسی می‌ کنید می تواند از درب باز و یا پنجره استفاده کنید و مقابل آن بایستید، به این شکل می‌توانید نور لازم را برای عکس گرفتن بدست آورید. ولی در صورتی تمایل دارید بیرون از خانه عکاسی کنید، به خاطر داشته باشید که بهترین موقع برای رفتن به بیرون برای عکاسی اوایل صبح یا یکی دو ساعت قبل از غروب خورشید است موقعی که هنوز روشنایی نور وجود دارد.

به تن کردن لباس تنگ و چابک

برای گرفتن عکس زیبا باید از لباس های تنگ استفاده کنید تا منحنی شکم شما را برجسته به خوبی نشان دهد و باعث می شود یک عکس هنری زیبا از دوران زندگیتان داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قرار داد دست خود روی شکم

می توان دست خود را بر روی شکم گذاشت به این شکل می تواند در جلب توجه شکم اثر گذار باشد یا برای بهتر شدن عکس می‌توان دست دیگر را در جیب پشتی و یا حتی کنار موها قرار داد.

از بالا زاویه عکس خود را تنظیم کنید

برای قشنگ تر شدن عکس می بایست نهایت خلاقیت را بکار برد، در صورتی که عکس بخواهد از زاویه‌ی بالا عکس بگیرد، می بایست مکانی را پیدا کند که او بتواند در یک جای مرتفع قرار بگیرد.

عکس ‌های طبیعی بگیرید

نباید چیز های غیرطبیعی به تصویر خود اضافه کنید، همه ی جذابیت یک عکس به طبیعی بودن آن است. برای اینکه عکس های زیبایی داشته باشید تنها کاری که باید انجام دهید این است که لبخند بزنید یا تماس چشمی داشته باشید.

حتما با همسر خود عکس‌ بگیرید

حضور داشتن همسر شما در عکس این امکان را برای شما فراهم می کند تا زیبایی عکس را زیادتر کنید، به دلیل اینکه وجود او باعث می شود تصاویر جنبه احساسی داشته باشند و هم می ‌تواند باعث شادی مادر شود و تصویر را جذاب تر می کند. مادر و پدر می بایست در عکس نزدیک هم باشند و تا می ‌توانند شاد باشند.

می توانید در تصاویر خود از زاویه‌ی ۴۵ استفاده کنید

این پیچیدن در عکس  می توان گفت که باعث زیباتر شدن عکس شما می شود، البته نه تا اندازه ای که به طور کامل نیم رخ باشد بلکه زاویه ۴۵ درجه بهترین زاویه در این نوع تصاویر عکس است.

با خانواده عکس بگیرید

در صورتی که شما اولین بارداریتان نیست و پیش از این حس خوب را تجربه کرده‌اید و دارای بچه ها یا فرزندانی هستید که می ‌توانید بچه های خود را در گرفتن عکس بیاورید و به شکل خانوادگی برای گرفتن عکس اقدام کنید به شکلی که در این تصاویر نشان دهید تمامی اعضا خانواده منتظر به دنیا آمدن فرزند جدید هستند.

در انتها پیشنهاد ما استفاده از خدمات تخصصی عکاسی آتلیه سروش می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.